AntiZAN ne yapar?
AntiZAN Performans ölçüm yazılımıdır personellerinizin mesai saatlerini nekadar aktf kulandıklarını ve bilgisayarı kullandıkları süre içerisinde yaptıkları işlemler şirket işlerimi yoksa şahsi işlerimi bunu anlamanızı sağlar ve personellerin mesai, bilgisayar kullanım performasını ölçer.
AntiZAN ne yapmaz?
AntiZAN’nın amacı performans ölçmektir. Ekran izleme veya sohbet içeriklerini izlemek performans ölçüm yöntemi olmadığı için AntiZAN bu içerikleri dikkate almaz. 1 – Ekran izlemesi yapmaz. 2 – Sohbet veya mail gibi yazışmaların içeriklerini tutmaz / kaydetmez. 3 – Hiçbir şekilde şifre veya kullanıcı adı bilgilerini tutmaz ve raporlamaz. 3 – Ağ trafiği veya internet trafiklerini izlemez.
Şirketime özel eklentiler, raporlar ekletebilir miyim?
Evet AntiZAN uygulamamızı şirketinizin ihtiyaçları doğrultusunda talep edeceğiniz ekleme ve düzenlemeleri firmanıza özel geliştirebiliriz. Talep etmeniz durumunda üretim bandınızdan veye farklı elektronik cihazlarla AntiZAN uygulamamıza bağlantı yapabilir ve bu cihazların da verimliliğini AntiZAN üzerinden takip edebilirsiniz.
AntiZAN sistemi yavaşlatır mı?
Hayır AntiZAN istemci yazılımımız sisteminiz üzerinde yavaşlamaya neden olmaz. Gerekli durumlarda veri gönderim ve işlem yakalama gibi işlemlerin zamanlamalarını değiştirebilir ve sistemlerinize göre uyarlayabilirsiniz.
İnternet Olmadığı Durumlarda Ne Olacak?
Kullanıcının internet bağlantısı kesildiğinde sistem yapılan işlemleri kendi üzerinde şifreleyerek tutuyor ve internet bağlantısı sağlandığı anda belirli aralıklarla verileri sunucunuza göndermeye başlıyor. Bu sayede hiç bir şekilde veri kaybı olmaz.
Terminal Sunucu Desteği Varmı?
Evet AntiZAN uygulamamız terminal sunucu kullanımını destekler ve veri kaybı yaşanmaz.
Şirketimizde VPN kullanıyoruz?
AntiZAN istemci yazılımımız VPN bağlantısı veya normal internet olması durumunda çalışmaya devam eder. Kurulum yapılırken VPN desteği için bağlantı bilgileri eklenir.
Şirket Dışına Çıkan Personellerim Nasıl Veri Gönderecek?
İstemci yazılımımız şirket için veya şirket dışına çıkacak olan personeller düşünülerek geliştirildi. Sistem şirket içinde veya şirket dışında olduğunu anlayarak verileri daha önceden tanımlanmış bağlantı adresleri üzerinden göndermeye devam eder.
Bilgisayarlara Tek Tek Kurulum Yapmak Gerekiyor Mu?
Hayır tek tek kurulum yapmanıza gerek yok sistemimiz uzaktan dağıtma/deploy yöntemi ile çalışmaktadır. Active Directory üzerinden de kurulum yapılabilir.