What does AntiZAN do?
AntiZAN is a performance measurement software that allows you to understand how much your staff is active in their working hours and the transactions they do during the time they use the computer, or my personal business, and measures the working and computer usage performance of the personnel.
AntiZAN ne yapmaz?
AntiZAN’nın amacı performans ölçmektir. Ekran izleme veya sohbet içeriklerini izlemek performans ölçüm yöntemi olmadığı için AntiZAN bu içerikleri dikkate almaz. 1 – Ekran izlemesi yapmaz. 2 – Sohbet veya mail gibi yazışmaların içeriklerini tutmaz / kaydetmez. 3 – Hiçbir şekilde şifre veya kullanıcı adı bilgilerini tutmaz ve raporlamaz. 3 – Ağ trafiği veya internet trafiklerini izlemez.
Şirketime özel eklentiler, raporlar ekletebilir miyim?
Evet AntiZAN uygulamamızı şirketinizin ihtiyaçları doğrultusunda talep edeceğiniz ekleme ve düzenlemeleri firmanıza özel geliştirebiliriz.
AztiZAN sitemi yavaşlatır mı?
Hayır AntiZAN istemci yazılımımız sisteminiz üzerinde yavaşlamaya neden olmaz. Gerekli durumlarda veri gönderim ve işlem yakalama gibi işlemlerin zamanlamalarını değiştirebilir ve sistemlerinize göre uyarlaya bilirsiniz.
İnternet Olmadığı Durumlarda Ne Olacak?
Kullanıcının internet bağlantısı kesildiğinde sistem yapılan işlemleri kendi üzerinde şifreleyerek tutuyor ve internet bağlantısı sağlandığı anda belirli aralıklarla verileri sunucunuza göndermeye başlıyor. Bu sayede hiç bir şekilde veri kaybı olmaz.
Terminal Sunucu Desteği Varmı?
Evet AntiZAN uygulamamız terminal sunucu kullanımını destekler ve veri kaybı yaşanmaz.
Şirketimizde VPN kullanıyoruz?
AntiZAN istemci yazılımımız VPN bağlantısı veya normal internet olması durumunda çalışmaya devam eder. Kurulum yapılırken VPN desteği için bağlantı bilgileri eklenir.
Şirket Dışına Çıkan Personellerim Nasıl Veri Gönderecek?
İstemci yazılımımız şirket için veya şirket dışına çıkacak olan personeller düşünülerek geliştirildi. Sistem şirket içinde veya şirket dışında olduğunu anlayarak verileri daha önceden tanımlanmış bağlantı adresleri üzerinden göndermeye devam eder.
Bilgisayarlara Tek Tek Kurulum Yapmak Gerekiyor Mu?
Hayır tek tek kurulum yapmanıza gerek yok sistemimiz uzaktan dağıtma/deploy yöntemi ile çalışmaktadır. Active Directory üzerinden de kurulum yapılabilir.